KONST / Litografier / Litografi 15773573
nr 1577 3573
Honoré Daumier
(1808-1879), Frankrike
Litografi, Émotions parisiennes. Bildmått: 25x18 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm. Ej signerad
Honoré Daumier, fransk bildkonstnär född 1808, död 1879.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:21:09
13/11 18:48:34
100 kr
13/11 19:23:04
Honoré Daumier
Läs mer om Honoré Daumier